>>  Firma Profili
 

ONUR SONDAJ ; Konya'da sondaj yedek parça imalatı ve sondaj ekipmanlarının satışı alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürün çeşitlerini kısaca yazacak olursak;

Halat sarıcı, rotary, rotary borusu, su başlığı, sondaj Matkabı, tork Anahtarı, sondaj santrifüj, zincir kutusu, manevra başlığı, kelli borusu, tij maşonu, tij borusu, sondaj ağırlığı, dişi ve erkek sondaj klavuzu diğer sondaj yedek parçalarından oluşmaktadır.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların ıslak mendil, poşet (stick) şeker ve reklam şekeri olarak da adlandırılan bon bon şekeri talep ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır.

Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak